Sprawy z wyboru wierzyciela

Komornik Sądowy Kamil Kamiński stosownie do treści art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 22 marca 2018r.
o komornikach sądowych jest uprawniony do prowadzenia postępowań egzekucyjnych
na obszarze właściwości Sądu Apelacyjnego w Lublinie z wyjątkiem spraw:

  • o egzekucję z nieruchomości;
  • o wydanie nieruchomości;
  • o wprowadzenie w posiadanie nieruchomości; 
  • o opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych, z osób lub rzeczy;
  • w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

 

Tutejszy organ egzekucyjny jest zatem uprawniony do przyjmowania spraw
na obszarze właściwości następujących Sądów Okręgowych oraz podległych im Sądów Rejonowych:

Sąd Okręgowy w Lublinie

  • Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej
  • Sąd Rejonowy w Chełmie
  • Sąd Rejonowy w Kraśniku
  • Sąd Rejonowy w Lubartowie
  • Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku
  • Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
  • Sąd Rejonowy w Łukowie
  • Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim
  • Sąd Rejonowy w Puławach
  • Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim
  • Sąd Rejonowy w Rykach
  • Sąd Rejonowy we Włodawie

Sąd Okręgowy w Zamościu

  • Sąd Rejonowy w Biłgoraju
  • Sąd Rejonowy w Hrubieszowie
  • Sąd Rejonowy w Janowie Lubelskim
  • Sąd Rejonowy w Krasnymstawie
  • Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
  • Sąd Rejonowy w Zamościu

Sąd Okręgowy w Radomiu

  • Sąd Rejonowy w Grójcu
  • Sąd Rejonowy w Zwoleniu
  • Sąd Rejonowy w Kozienicach
  • Sąd Rejonowy w Lipsku
  • Sąd Rejonowy w Przysusze
  • Sąd Rejonowy w Radomiu
  • Sąd Rejonowy w Szydłowcu

Sąd Okręgowy w Siedlcach

  • Sąd Rejonowy w Garwolinie
  • Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
  • Sąd Rejonowy w Siedlcach
  • Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim
  • Sąd Rejonowy w Węgrowie

 

Sprawy z rewiru

Właściwość miejscowa - powiat opolski

Chodel - Adelina, Antonówka, Borów, Borów-Kolonia, Budzyń, Chodel, Godów, Granice, Grądy, Huta Borowska, Jeżów, Kawęczyn, Książ, Lipiny, Majdan Borowski, Osiny, Przytyki, Radlin, Ratoszyn Drugi, Ratoszyn Pierwszy, Siewalka, Stasin, Świdno, Trzciniec, Zastawki, Zosinek.

Józefów nad Wisłą - Basonia, Boiska-Kolonia, Bór, Chruślanki Józefowskie, Chruślanki Mazanowskie, Chruślina, Chruślina-Kolonia, Dębniak, Idalin, Józefów nad Wisłą, Kaliszany-Kolonia, Kolczyn, Mariampol, Mazanów, Miłoszówka, Niesiołowice, Nieszawa, Nieszawa-Kolonia, Nietrzeba, Owczarnia, Pielgrzymka, Pocześle, Prawno, Rybitwy, Spławy, Stare Boiska, Stare Kaliszany, Stasin, Stefanówka, Studnisko, Ugory, Wałowice, Wałowice-Kolonia, Wólka Kolczyńska, Graniczna, Łopoczno.

Karczmiska - Bielsko, Chodlik, Głusko Małe, Górki, Jaworce-Mieczysławka, Karczmiska, Głusko Duże-Kolonia, Wolica-Kolonia, Uściąż-Kolonia, Noworąblów, Słotwiny, Uściąż, Wolica, Wymysłów, Zaborze, Zagajdzie.

Łaziska - Braciejowice, Głodno, Grabowiec, Janiszów, Kamień, Kolonia-Kamień, Kępa Gostecka, Kępa Piotrawińska, Kępa Solecka, Koło, Kopanina Kaliszańska, Kopanina Kamieńska, Kosiorów, Las Dębowy, Łaziska, Łaziska-Kolonia, Niedźwiada Duża, Niedźwiada Mała, Piotrawin, Piotrawin-Kolonia, Trzciniec, Wojciechów, Wrzelów, Zakrzów, Zgoda.

Opole Lubelskie - Białowoda, Ćwiętalka-Świdry, Darowne, Dąbrowa Godowska, Dębiny, Elżbieta, Emilcin, Franciszków Nowy, Franciszków Stary, Górna Owczarnia, Góry Kluczkowickie, Góry Opolskie, Grabówka, Jankowa, Kamionka, Kazimierzów, Kluczkowice, Komaszyce Nowe, Komaszyce Stare, Leonin, Ludwików, Majdan Trzebieski, Niezdów, Ożarów Drugi, Ożarów Pierwszy, Puszno Godowskie, Puszno Skokowskie, Rozalin, Ruda Godowska-Ruda Maciejowska, Sewerynówka, Skoków, Stanisławów, Truszków, Trzebiesza, Wandalin, Widły, Wola Rudzka, Wólka Komaszycka, Wrzelowiec, Wrzelowiec-Kierzki, Zadole, Zajączków, Zosin, Elżbieta-Kolonia, Kleniewo, Kluczkowice-Osiedle, Kręciszówka.

Poniatowa - Dąbrowa Wronowska, Henin, Kocianów, Kowala Druga, Kowala Pierwsza, Kraczewice Prywatne, Kraczewice Rządowe, Leśniczówka, Niezabitów, Niezabitów-Kolonia, Obliźniak, Plizin, Poniatowa-Kolonia, Poniatowa-Wieś, Spławy, Szczuczki-Kolonia, Wólka Łubkowska, Zofianka.

Wilków - Brzozowa, Dobre, Kąty, Kępa Chotecka, Kłodnica, Kolonia Wrzelów, Kosiorów, Lubomirka, Machów, Majdany, Małe Dobre, Podgórz, Polanówka, Rogów, Rogów-Kolonia, Rybaki, Szczekarków, Szczekarków-Kolonia, Szkuciska, Urządków, Wilków, Wilków-Kolonia, Wólka Polanowska, Zagłoba, Zarudki, Zastów Karczmiski, Zastów Polanowski, Żmijowiska.

Kody pocztowe

Wykaz kodów pocztowych w obszarze właściwości
Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym
w Opolu Lub Kamila Kamińskiego:
24-300
24-200
24-200
24-204
24-300
24-310
24-313
24-320
24-333
24-335
24-340
24-350